top of page
Fitness Video

Trening Medyczny Online

Trening medyczny jest połączeniem treningu personalnego z terapią fizjoterapeutyczną. Jeżeli masz problemy z układem ruchu, odczuwasz dokuczliwe bóle w mięśniach lub stawach - ten trening jest dla Ciebie! Jako certyfikowany trener medyczny, po przeprowadzeniu odpowiedniej diagnostyki pomogę Ci pozbyć się uciążliwych dolegliwości i zadbać o dobrostan całego układu ruchu.
 Dzięki postępowi technologicznemu możemy się spotykać bez konieczności przemieszczania się. Trening medyczny w wersji online nie tylko zapewni Ci wygodę i komfort ćwiczenia we własnym domu, lecz również pozwoli zaoszczędzić czas i pieniądze związane z logistyką przemieszczania się do punktu prowadzenia treningów.
Zanim jednak zdecydujesz się na zakup treningu medycznego, zaproszę Cię na DARMOWY trening diagnostyczny. Z każdym podopiecznym zaczynam współpracę właśnie w ten sposób z dwóch powodów:
1. Sam nie lubię kupować kota w worku, nie chciałbym zatem sam tym kotem zostać ;)
2. Na treningu diagnostycznym przeprowadzę serie testów, które pokażą mi jakie są Twoje ograniczenia oraz możliwości. Na podstawie tych testów będę w stanie zaprojektować dla Ciebie plan treningowy, który pozwoli nam wspólnie przywrócić pełną sprawność twojego ciała!
Jeżeli jesteś zainteresowana/zainteresowany treningiem medycznym, już teraz umów się w prosty sposób na trening diagnostyczny klikając w przycisk pod tekstem:

Trening Medyczny: Informacje
bottom of page