top of page
DSC_2140_edited.jpg

Trenuj bezpiecznie i efektywnie pod okiem profesjonalisty.

Kluczem do osiągnięcia sukcesu w treningu jest konsekwentna realizacja ściśle określonego planu działania. Pozwól pomóc sobie w wyznaczeniu tej trasy i realizacji planu w sposób efektywny i bezpieczny.

Osobiście nie lubię kupowania kota w worku, dlatego każdego zainteresowanego zapraszam na całkeim darmowy trening DIAGNOSTYCZNY. 

Nie umówisz się ze mną BEZ odbycia treningu DIAGNOSTYCZNEGO!! 

Dlaczego?

W swojej pracy stawiam na profesjonalizm - co w moim odczuciu znaczy połączenie efektywności z bezpieczeństwem. A właśnie tego gwarantem jest prawidłowo przeprowadzony trening diagnostyczny.

Podczas treningu przeprowadzam:

Wywiad medyczny - żeby trening mógł być całkowicie bezpieczny, z myślą o wszystkich przeciwwskazaniach osoby ćwiczącej,

Wywiad treningowy - żeby móc dostosować poziom treningu do możliwości trenującego,

Wywiad żywieniowy - bo trening nigdy nie jest tylko treningiem

Testy sprawdzające zakresy ruchów - żeby określić do jakich ćwiczeń układ ruchowy jest gotowy już teraz, a do jakich trzeba go będzie przygotować

Testy sprawdzające dysbalanse mięśniowe - żeby poza celami głównymi osiągnąć również jak najlepszą równowagę układu ruchu

Testy sprawnościowe - aby zobaczyć na co tak naprawdę Cię stać!


A to wszystko po to, aby być w stanie zaplanować proces treningowy uszyty na miarę specjalnie dla Ciebie!

Po to, żeby biorąc pod uwagę Twoje możliwości oraz ograniczenia zaplanować proces treningowy tak, aby był jednocześnie jak najbardziej efektywny i jak najbezpieczniejszy

Jeżeli jesteś zainteresowana/zainteresowany treningiem diagnostycznym oraz współpracą ze mną - wypełnij formularz kontaktowy i daj znać kiedy chciałabyś/chciałbyś się ze mną spotkać :)

Treningi personalne: O mnie

Kontakt

512077443

Dziękujemy za przesłanie!

Treningi personalne: Kontakt

Czym się zajmuję?

- trening medyczny
- trening redukcyjny
- trening budujący masę mięśniową
- trening kobiet w ciąży
- trening funkcjonalny
- trening przygotowawczy do biegów Runmageddon

DSC_2333.JPG

Trening Medyczny

Poprawa sylwetki, likwidacja bólów.

Trening mający na celu przede wszystkim pozbycie się uciążliwych bólów układu stawowego oraz mięśniowego poprzez analizę aktualnych wzorców ruchowych, zakresów ruchu w poszczególnych stawach, a następnie doprowadzenie ich do jak najlepszego stanu.

Trening redukcyjny

Utrata wagi i obwodów skupiona na spaleniu tkanki tłuszczowej.

Opieka treningowa skupiona na spaleniu jak największej ilości tkanki tłuszczowej poprzez zbudowanie i wdrażanie indywidualnie zaprogramowanego planu treningowego z uwzględnieniem wszystkich możliwości oraz ograniczeń ćwiczącego.

DSC_2248.JPG
DSC_2249.JPG

Rozbudowa masy mięśniowej

Zoptymalizowany trening budujący masę mięśniową.

Program treningowy dla tych, którzy całe życie zmagali się z problemem niedowagi. Odpowiednie połączenie metod treningowych i planu żywieniowego gwarantujące systematyczne budowanie beztłuszczowej tkanki mięśniowej.

Trening kobiet w ciąży

Daj zdrowie sobie i swojemu dziecku.

Plan treningowy zaprojektowany z myślą o szczególnych potrzebach przyszłych mam, mający na celu ograniczenie przyrostu masy ciała w okresie ciąży, przygotowanie fizyczne do porodu oraz usprawnienie dojścia do formy sprzed ciąży.

PiotrSuski_fot.Monika Szałek (2 of 4).JPG
DSC_2418.JPG

Trening funkcjonalny

Dla tych, którzy nie lubią podnosić ciężarów.

Trening skonstruowany w oparciu o naturalne wzorce ruchowe wykorzystujący głównie ciężar własnego ciała jako obciążenie. Maksymalizacja efektu przy minimalizacji ryzyka obciążenia układu kostno-stawowego.

Trening Runmageddon

Przygotowanie do biegów Runmageddon

Trening skupiony na przygotowaniu motorycznym do bezpiecznego pokonania biegu z przeszkodami Runmageddon. Trening siłowo-kondycyjny, który pozwoli przebiec Runmageddon bez większych problemów.

DSC_2299_edited.jpg
Treningi personalne: Services
PiotrSuski_fot.Monika Szałek (1 of 4).JP

Piotr Suski

Każdego dnia pomagam ludziom zmienić swoje życie na zdrowsze i bardziej aktywne w sposób zaplanowany, efektywny i bezpieczny. Sprawdź co możesz zyskać dzięki współpracy ze mną i zacznij działać już dziś!

Treningi personalne: About Me
bottom of page